*Naše pobočka s fotkami z ranche www.zlatapodkovakonik.wbs.cz
*Náš portál rajce.idnes s fotkami http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/
*Konatakt na ranch → e-mail: dinosaurus97@seznam.cz
Skype: domik.konik

>>PRACUJI NA WEBU→OMEZENÉ PSANÍ NA WEB A OBÍHÁNÍ SR<<
>>SHÁNÍM BREYER TRADITIONAL JEZDCE, LEVNĚ A NEJLÉPE KYLIE. NABÍDKY PIŠTE DO SPRÁVY AUTORA<<

Naši plemenníci

13. března 2010 v 22:25 | Koník
Plemenná kniha všech našich hřebců, vhodných k připouštění.
Nabízíme Vám připouštění vašich klisen našimi plemeníky! Pokud chcete hříbátko, stačí napsat na e-mail dinosaurus97@seznam.cz jméno vybraného plemeníka a mi Vám vaši klisnu rádi připustíme! Poté si koupíte hříbátko podle značky a plemene jeho rodičů(našeho hřebce a vaší klisny) a uvedete k němu jméno jeho otce, tedy našeho plemeníka.
Veškeré dotazy pište na náš e-mail.

Naši hřebci jsou rozdělěni do třech kategorií:
Kategorie č.1-Plemeník prvotřídní kvality- tento plemeník se hodí spíše pro "neobyčejné klisny" např. na vrcholu své soutěžní kariéry nebo z oceněného či vzácného chovu. Na své potomky předává to nejlepší, co má-jak ze své povahy, tak ze svých sportovních schopností. Hříbě také dědí krásnou postavu, skvělou mechaniku pohybu a úžasné zbarvení. Hřebec této kategorii má spoustu různých ocenění a samozřejmě v PZ(nejen na našich) uspěl na nejvyšší úrovni.
Kategorie č.2-Plemeník standartní kvality- jedná se o plemenného hřebce buď na začátku své kariéry nebo o hřebce se středně dobrými schopnostmi. Tito plemeníci jsou vhodní pro klisny také této kategorie. Na své potomky předávají pouze některá svá plus, ale samozřejmě prošli základními PZ a nasbírali i menší ocenění. Ačkoliv tito hřebci nepatří do 1. kategorie, zaručujeme lepšího potomka, než od hřebce, bez titulku plemenného hřebce !
Kategorie č.3-Obyčejný plemeník-o tomto hřebci se dá říct, že pouze vaší klisnu připustí, nezaručuje přenos svých nejlepších schopností a kvalit na potomka. Absolboval pouze základní zkoušky Plemenných hřebců.

Nabídka našich plemenných hřebců( 2009/2010 ):
Plemeník kategorie č.1
RZP Pegas

Plemeno: Percheronský kůň
Zaměření: tah, přehlídky a výstavy
Něco o plemenném hřebci: Krásně osvalený kůň v nejlepších letech ! Zaručujeme potomka se skvělou povahou a nadáním na tah !
Připouští klisny: Chladnokrevné
Prosím, na fotografii se podívejte v rubrice koně Schleich. Děkujeme.

Plemeník kategorie č.1
RZP Lussy
Plemeno: Tenessejský mimochodník
Zaměření: Přehlídky, výstavy a drezura
Něco o plemenném hřebci: Plemeník s vynikajícími schopnostmi v drezuře, získal první místo v mistroství ČR v drezuře. Také připouštěl klisnu, která vyhrála mistroství Evropy v drezuře. Má velmi tvrdá a kvalitní kopyta. Vhodný pouze pro zkušené jezdce, je to lekavý kůň a je jisté, že to potomek pochytí, ale když se budete snažit, odnaučíte ho to.
Připouští klisny: Lehkých plemen
Plemeník kategorie č.1
RZP Orido de Rio
Plemeno: Quarterský kůň
Zaměření: western, přehlídky, výstavy, školní kůň
Něco o něm: Orido je zvladatelný, občas bujarý maldyý hřebec, který má rád děti a pohyb ! Je to vynikající westernový kůň
Připouští klisny: Pony a lehké, pouze westernových plemen
Plemeník kategorie č.2
RZP Taur
Plemeno: Andaluský kůň
Zaměření: cross-country a závody všestranosti
Něco o něm: Na našem ranči je znám jako velmi temperamentní a nespoutaný hřebec s ušlechtilou hlavou, bohatou hřívou a ohonem a krásným šedo-černým zbarvením. Na závodech jak všestranosti, tak cross-country podává skvělé výkony. Je pro pokročilé jezdce. Zaručujeme, že potomek bude stejné povahy a krásy, jako je on!
Připouští klisny: Lehkého plemene a pony
Plemeník kategorie č.2
RZP El Diablo
Plemeno: Hanoverský kůň
Zaměření: závody všestranosti a tah
Něco o něm: Hřebec na začátku své plemenného hřebce. Doporučujeme spíše pro klisny nadané na skoky, potomek pak bude skutečně vynikající skokan po matce a po otci. Diablo se rychle učí a pod sedlem pro Vás udělá téměř cokoliv. Jeho jediný problém, který mu brání k lepšímu plemeníku spočívá v jeho náladovosti a je pravděpodobné, že to od něj pochytí i jeho potomek.
Připouští klisny: Těžkého a lehkého plemene. Lehké klisny spíše nadané na skoky
Plemeník kategorie č.2
RZP Lakas
Plemeno: Kůň Pinto
Zaměření: western a parkur
Něco o něm: Je velice šikovný, bystrý a přátelský hřebec ! Má neuvěřitelně hladké chody a miluje rychlé westernové disciplíny. Jeho potomek určitě zdědí jeho překrásné hnědobílé zbarvení. Pouze občas je tvrdohlavý, ale zvládají ho i středně pokročilí jezdci !
Připouští klisny: Lehkého plemene, spíše klisny Quarterů, Paintů, Pintů, Appaloos a Arabů. Můžou být však i vyjímky.
Plemeník kategorie č.3
RZP Persy
Plemeno: Francouzský jezdecký kůň
Zaměření:
Něco o něm: Doufáme, že jen dočasně bude v této kategorii plemeníků, protože svým vzhledem a postavou má na plemeníka vyšší úrovně, žel nikdo není dokonalý a náš Persy má plno špatných zlozvyků-kopání do dveří boxu, vzpínání, lekavost a někdy přílišná divokost, ale i přesto doufáme, že jeho potomek bude mít ta nejlepší plus z jeho povahy a schopností.
Připouští klisny: Lehkého, těžkého i pony plemene

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama