*Naše pobočka s fotkami z ranche www.zlatapodkovakonik.wbs.cz
*Náš portál rajce.idnes s fotkami http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/
*Konatakt na ranch → e-mail: dinosaurus97@seznam.cz
Skype: domik.konik

>>PRACUJI NA WEBU→OMEZENÉ PSANÍ NA WEB A OBÍHÁNÍ SR<<
>>SHÁNÍM BREYER TRADITIONAL JEZDCE, LEVNĚ A NEJLÉPE KYLIE. NABÍDKY PIŠTE DO SPRÁVY AUTORA<<

Květen 2010

Westernová uzdečka k prodeji!

30. května 2010 v 16:35 | Koník |  Úvod
Dnes jsem se pustila do výroby. Avšak někdy se to hold nepovede a westernová uzdečka pro SCH araby je sice hezká, propracovaná, ale je trochu problém s nasazováním za uši s otěžemi. A to není vše. V půlce výroby jsem zjistila, že se nám na ranch prostě k žádnému sedlu nehodí. Je tmavě hnědá a krásně vyzdobená červenými, bílými a zelenými kamínky. Takové  westernové sedlo bohužel nemáme, a tak se Vás chci poptat, jestli někdo nemá zájem. Slyšela jsem, že Verik55 hledá nějaké výbavko nebo se dřív zajímala o věci ode mne Karča88. Také máme problém s věcmi pro Hříbě, tak jestli by si neměla zájem.... Ale každopádně přivítám každého, kdo by měl zájem, ale prosím, tyto tři lidé mají přednost ;).

Napiště nejdříve do VZKAZŮ, aby se vědělo, kdo byl první, a pak na MŮJ E-MAIL dinosaurus97@seznam.cz .

NABÍZÍM ZA 15Kč + JAKO BONUS ŘETÍZKOVÉ VODÍTKO
NA E-MAILU SE DOMLUVÍME NA POŠTOVNÉM A ZPŮSOBU ZASLÁNÍ!

Malá ochutnávka :):


Photos and work by me! Everithing don´t copy!

Novinky 30.5.

30. května 2010 v 16:14 | Koník |  NOVINKY
Ahujte! :)

Omlouvám se, že jsem ten fotpříběh nakonec nepřidala, ale začlo pršet a v dešti to nebudu fotit ;(. Holky tam stejně nakonec nešly kvůli tomu dešti. Ale Stela s Mirkem nakonec přišli z města s dobrými zprávami kolem toho našeho nového pozemku. Stačí vyřešit pár drobností a je úplně náš! :)
Teďka jsem přijela z koní, byla to celkem fuška, plno bláta a znáte pak to čištění :P. Ten fotopříběh možná nafotím ještě dnes, ale pro dnešek tu bude toho ještě dost ;).

Jinak víte, že Nasny zrušila stáj?

Život na RZP - 29.5.

29. května 2010 v 10:54 | Koník |  NOVINKY
Tak jsem se dokopala k newskám :D.
Právě se "piplám" s článkama na prázky, konkrétně jen se štítkem ,,Přednastaveno", chci aby to trochu vypadalo, tak jsem to hodila do programu, a už se nad tím skláním dobrou hodinu a pořád to není podle mých představ :D. Takže už s tím končím a bude to prostě obyč, bez žádných extra úprav :D.

Na ranchy se jak už jsem včera říkala zabýváme tím novým pozemkem Stela s Mirkem to jeli vyřídit do města, Amy, Monika a Oskar to tam jeli už upravovat pro ty pastviny atd. Přišla nám pomoct i Moničina dcera Marcela, přecejen se v tuhle dobu každá práce ocení :).

Tak to je zatím vše, odpo půjdu nafotit ten slibovaný fotopříběh z úprav ;).

Zatím ;PP!
RZP-Koník - opravdu povedený detail
Cora v arabském kostýmku od Schleich13 :)

Už se to blíží! ;P

29. května 2010 v 8:00 | Koník |  NOVINKY
Tak mně to zase "popadlo" a přináším různé fotky mého budoucího prvního BH Tradi a samozřejmě mé životní lásky :D :D :D.
Všechny fotky jsou čerpány z obrázky.cz, Flickr.com a e.bay+).


-wooow, skoro na píď stejná kopie akorát v reálu :D
Breyer Akhal Teke by immanuel_eagles.-Jůva! Tak tohle je dokonalost! Bezchybný Akhal a k tomu úpa bestovní výstroj! :)
Sun Dancer (Akhal teke) - Breyer horses by Meea*.

Breyer Akhal-Teke

Doufám, že se Vám ta troška líbila! :)

Feya

28. května 2010 v 21:22 | Koník

|fotogalerie|----|rodokmen|

JMÉNO: The Sweet Fairy Tales
PŘEZDÍVKA: Feya
SHOW NAME: Love Day
POHLAVÍ: Klisna
PLEMENO: Paint Horse
ZBARVENÍ: Overo
D.NAROZ.: 19.5.2004
TEMPERAMENT: 6/10
ZEMĚŘENÍ: parkur, drezura, rekrace, trochu crossu pro zábavu a hobby :)
PŮVOD: Anglie, Londýn
OTEC: ---
POTOMCI: ---
MAJITEL: Lisa Bryantová
OŠTŘOVATEL: Lisa Bryantová
JEZDEC: Lisa Bryantová
POZNÁMKY: Feya je Lisin první kůň. Sem na ranch si ji přivezla už z USA a jsou spolu velmi dobré přítelkyně a ´výborně si spolu rozumí. Sweet je ještě mlaďoučká a Lisa ji zaučuje na parkůr a drezuru, také s ní jezdí rekreačně a crossově. Snaží se z ní vychovat vyrovnanou, klidnou, bezkonfliktní všestrannou klisničku, která občas jezdí závodně. Nyní je mírná, svaze i pokročilého jezdce, protože temperament ji rozhodně nechybí. Občas dovede vyvést všelijaké kousky a někdy i pod sedlem z ní nic nedostanete. Její matka je krásná úspěšná paintka WW Two Sleeps Nyx z ranche Wispering Wiond od Lintith :). Otce ještě stále hledáme.
Jinak mimochodem. Feya je můj první SM a zíroveň i první můj BH vůbec :).

O MODELU:

MAJITEL: Koník a ranch Gold Horseshue
KDE JSEM K NÍ PŘIŠLA: U TH se mi zalíbil BH-SM Evening Play set a tak cestovala domů i s Lisou a ostatními věcmi :D
ZNAČKA: Breyer
TYP: Stablemates
MOLD: PORAĎTE! ;(
REPAINT:
→Autor: Já(Koník)
→Z: Warmblood
→Na: Paint Horse
VZÁCNOST moldu: 3/10 uTH bezproblému seženete, na e.bay také, ovšem, u TH často vyprodaný :)
STABILITA: 9/10-velmi dobře postavené nohy a ocas je jen jistotou. Ale občas také "sama" upadne :D

Koníci SM

28. května 2010 v 21:04 | Koník

KLISNY(3)  

↓↓↓


↓↓↓


NENÍ BH, ALE ZAŘAZUJE SE MEZI SM!
↓↓↓

VALAŠI(1)

↓↓↓


Nový pozemek :)

28. května 2010 v 20:06 | Koník |  NOVINKY
Ahojkys! :)

Omlouvám se, že tu poslední dva dny nic moc nebylo, ale moc se mi nechtělo a venku bylo hezky :P.

No tak to tento víkend nahradíme ;). Co se týče fotek a článků na prázdky. Fotek mám plno, zítra se pokusím Vám ukázat tu "dostihovou dráhu" a mnoho dalšího z našeho nového pozemku. A teď jsem to prozradila ;). Takže náš Oskar tedy pověřený úkol splnil a stalo se nestalo, ten pozemek za lesíkem patří opravdu našemu ranchy, staří majitelé, který na tomto ranchy ještě před námi měli hřebčín s Lipicány nám o tom vůbec nic neřekli, ani nám nedali smlouvy, nic. Takže teď se to bude řešit a budou se k tomui dělat nové papíry. ale máme opravdové štěstí, ten pozemek je úžasný, patří k němu rozlehlé louky a lesík, kousek ze skal a hlavně ta naše oblíbená "dostihová dráha"! :) Jsme opravdu moc rádi. Zhotovýme zde nové pastviny a zrenomujeme dráhu. S koníky sem budeme hodně jezdit, je to hodně relaxující místo a možné zde také zhotovíme pár tréninkových ploch, ještě uvidíme, ale každopádně máme velké plány ;).
Zítra se dojede do města na to papírování a holky si to tam zajedou prozkoumat a něco pár už dají pořádně do kupy, zítra Vám z těchto úprav URČITĚ udělám nějaký ten fotopříběh, už jste žádný dlouho neměli! ;)

Prosím nějaké "přijatelné" komenty k věci, pokud jste si to o´pravdu četli! ne jako ,,super" ,,Hezké" apod. Prostě k věci, ať vidím, jestli si to občas čtete! ;( ;)


RZP-Koník
Cherry a Feya na dráze ještě před rekonstrukcí ;*

Máme new SR...............Veverka a RBK! :)

27. května 2010 v 21:30 | Koník |  Pro SR
A tím se stává Veverka a rnach Bílý Koníček, za SRko moc děkujeme a doufejme, že budeš chodit a samozřejmě, že já budu chodit k Tobě! :)
Diplomek nědy jindy, mám moc práce, nezlob se! ;)

Focení a news

26. května 2010 v 14:48 | Koník |  NOVINKY
Tak Vás zdravím opět! ;D

Dneska koníci moc netrénovali, ptž jsme si udělali takový oddychový den. Ale neotáleli jsme. Stela vytáhla několik koníků do blízského okolí a na blízkou tehdejší dostihovou stezku. Je to ještě z tehdejších dob, kdy se dostihy jezdili na rovných stezkách, nyní je to volně přístupné veřejnosti, je to ale ukryté v lesíku a poblíž skal, nikdo tam tedy moc nechodí, je to blízko u našeho ranche, dokonce se domnívámě, že by to našemu ranchy mohlo patřit. Mirka to zaujmulo, a tak ho Stela pověřila ůkolem, aby si to zjistil :).
Jinak foceníčko proběhlo s většinou koní v klidu, koníkům to určitě prospělo, bylo to konečně něco jiného než trénink atd. U BH to samé,. akorát to proběhlo včera, jak už jsem včera psala ;).

A jak se máte Vy? :)

Arabská uzdečka bez udidla

26. května 2010 v 14:43 | Koník |  Fotogalerie
 Toto měla být pouze jednoduchá modrá uzdečka na PK bez udidla, nedalo mi to a přidala jsem na každou stranu jednu bambulku, pak druhou a pak vznikly i bambulky na ohlávce a stala se z ní arabská uzdečka bez udidla :-)

 ↑↓↑↓↑↓↑↓↑↓


Našla se matka naší Feyi!

26. května 2010 v 8:00 | Koník |  Vše okolo ranče :)
Když jsem brouzdala po netu a zašla k Lintith, zahlédla jsem tam skvělou kobylku WW Two Sleeps Nyx a zjistila jsem, že je to matka naší The Sweet Fairy Tales! :) Jsme moc rádi, že se její rodiče nacházejí právě na WW Ranchy u Lin! :) Teď zbývá najít jen otce...

Naše FeyaPhoto by Lin! Don´t copy! Active source: http://wwranch.blog.cz/1003/stock

WW Two Sleeps Nyx od Lin

NOVINKY 25.5.-PROSÍM PŘEČÍST!

25. května 2010 v 21:28 | Koník |  NOVINKY
Ahoj! J
Tak Vás zdravím, tyto newsky píšu ve Wordu, ptž momentálně nejde net :/. Až půjde, tak to jenom zkopčim do článku a bude to ;).

Tak jak si myslíte, že jsem skončila na tý biologii?
Chjó, asi jsem si moc věřila jako obvykle ;D. Ale i toto je výborné! Vždyť být 12. nejlepší v kraji je přece bomba! ;) A navíc, v okrese jsem první, tak mi to musí stačit až dost! ;)

Ale teď k ranči. Dneska jsem si v podvečer vyšla se SMíky na dvorek a samozřejmě je fotila ;). Mám plno fotek, takže jich pár přednastavím na prázdky, ano, musím vlastně také přednastavit nějaké články na prázdky, jak to dělá už většina z Vás ;). Jinak o prázdninách budeme opět hlídat tetě pejska, Dotáčka :D, a možná si ho přivezeme na ten týden domů, což by bylo super, ptž by se na ten týden stal můj :D :D. Už zase vybočuji od ranče, co? :P

U SCH se toho moc nezměnilo, dnes naše tři dámy už neminul trénink a opět je vše ve starých kolejích, ale dohodli jsme se, že tento týden bude podle zadaného plánu, tedy-Oskar=westerňáci; Stela, Mirek=sporťáci; Bea, Amy=školní koně a poníci; Joska, Monika=chuďásci a Araby.

Jinak na webu se také nic neděje, jak jsem říkala,nyní se budu spíše specializovat na prázdky, modernizace neuteče ;).

Tak PP a PROSÍM VŠECHNY, ABY SI PŘEČETLI, BEZ VYJÍMKY! ;)

Obrázky krasavců z netu

25. května 2010 v 8:00 | Koník |  Fotogalerie
ano, opět tu máme "čerpárnu" z netu, je to mixík krásných OF nebo CM Breyerků všech velikostí ;).

SM


TRADI


TAK CO? kTERÝ BY BYL HNED vÁŠ? :)

Držte mi palce! :D :D :D

25. května 2010 v 8:00 | Koník |  Pro Vás :)
Uáá! :D
Jsem celá nervúzní, ptž dneska nejdu do školy a hádejte kvůli čemu......................kvůli reprezentaci našeho gymplu..................na krajském kole....................v biologické olympiádě! :D Já jsem ták šťastná, že jsem se tam dostala! 3)...Z prvního místa na okrese, doufám, že nezklamu na kraji! Držte mi palce prosíím! :D
Děkuji za podporu a neberte to jako vychloubání! ;D

Pár příhodných fotografií....mmochodem-jedná se o ptáky, ty krajiny mně ale dostaly :)......    

Nádhera :)

NEJLEPŠÍ státi v historii RGH!!

25. května 2010 v 8:00 | Koník |  Vše okolo ranče :)
A je to tady! Víte jak jsem pořád minulý týden básnila o té naší návštěvnosti xD....
Tak zde to je černé na bílém! ;D
Opět-modré tučné jsou NEJ, modré jsou MOC DOBRÉ, zelené jsou PRŮMĚR a fialové jsou "NEJHORŠÍ"(kurzívou je úplně nejméně), ale stejně jsou i ty "nejhorší" jen v uvozovkách! ;)

17.5.2010 (po)

37
18.5.2010 (út) 

27
19.5.2010 (st)

30
20.5.2010 (čt)

34
21.5.2010 (pá)

34
22.5.2010 (so)


22
23.5.2010 (ne)

21

Nej bylo pondělí a následovně čtvrtek a pátek, ale velmi mně překvapila sobota a neděle, což bylo nejméně lidí, jindy je tu o víkendu naopak nejvíce lidí.

Ale každopádně Vás moc chválím i komenty se celkově zlepšili, moc, moc jsem ráda za vaše pochvali a moc se mi líbí, že se Vám tu líbí ;D :)!