*Naše pobočka s fotkami z ranche www.zlatapodkovakonik.wbs.cz
*Náš portál rajce.idnes s fotkami http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/
*Konatakt na ranch → e-mail: dinosaurus97@seznam.cz
Skype: domik.konik

>>PRACUJI NA WEBU→OMEZENÉ PSANÍ NA WEB A OBÍHÁNÍ SR<<
>>SHÁNÍM BREYER TRADITIONAL JEZDCE, LEVNĚ A NEJLÉPE KYLIE. NABÍDKY PIŠTE DO SPRÁVY AUTORA<<

Září 2010

Trable s CBG 2011 :D

30. září 2010 v 18:33 | Koník
valášek :)


Ahoj! :)
Tak se mi poštěstilo a opět píšu :). Doufám, že se Vám obrázky z netu líbily :). Jsem ráda, že se líbily rozcestníky ve fotogalerce ;). Víte, ono to není tak jednoduché, proto tu moc nejsem :/. Třeba celá stránka galerky NA RANCHY A V OKOLÍ mi se vším všudy trvala celkem 5 hodin. A to popsat album, dám ůvodní fotku, popsat všechny fotky v albu, většinou jich bylo přes dvacet... Ale chci to tu mít hezké, tak musím pracovat ;).

--> Náš repaint Whisp :), celým jménem Whisper Jazzman


Pár fotek z netu!

27. září 2010 v 20:36 | Koník |  Fotogalerie
Všehochuť.
UPOZORNĚNÍ ohledně všech našich galerií

26. září 2010 v 23:32 | Koník
!!! NA VŠECHNY MÉ FOTOGRAFIE A VIDEA SE VZTAHUJE AUTORSKÉ PRÁVO !!!
↑ ↓ ↑ ↓
COŽ ZNAMENÁ, ŽE NIKDO A NIC NEBUDE KOPÍROVAT MÉ FOTKY BEZ MÉHO SVOLENÍ!

POSTIH ZA NEDOVOLENÉ KOPÍROVÁNÍ MÝCH FOTEK, VIDEÍ, ALB, GALERIÍ, VÝROBKŮ DO OBCHŮDKU A NÁPADŮ→NAHLÁŠENÍ NA HOSTITELE BLOGU!!

Pokud mermumocí chcete mé foto, tak se o něj nebojte napsat, s radostí Vám ho vypůjčím, to nemějte obavy! ;) Ale musíte u fotogalerie nebo u alba či u videa uvést aktivní adresu na náš ranch+zdroj na vypůjčené médio a samozřejmě autora, což jsem já.

Slovo majitelky:
Vezmu to z ostra. Kopírování fotek bez souhlasu, bez zdroje nebo považování fotek za své považuji za projev absolutní nezdvořilosti. Pokud se vyskytne takovýto nějaký člověk, budu se k němu jako k nezdvořilému chovat ;). a nemyslete si, že z toho vyjdete s čistým trikem. Bez milosti začnu třeba tím, že Vás hříšníky nahlásím na hostitele vašeho blogu, potom se uvidí ;). Takže kopírovači si dobře rozmyslí, jestli má vůbec cenu něco si zkopírovat ;).
Kopírování nápadů a věcí do obchodu je další věc, na to jsem také velmi náchylná, takže si dobře přečtěte následující odstavec!!


Kopírování fotek a videí je jedna věc. Druhá věc je kopírování výrobků do obchůdku a nápadů.
Na podobnost mých a Vašich výrobků do obchůdků vůbec nehledím, pokud věc není opatřena štítkem Don´t copy, což znamená nekopírovat. Ti, co Don´t copy poruší, mají opět můj postih ;P.
O kopírování nápadů platí totéž. Nevadí mi, když budete mít u sebe na ranchy něco podobného jako u mne, pokud to nebude mít štítek Donť copy. Kdo poruší, je opět stíhán.


DOTAZY A UPOMÍKY OHLEDNĚ TOHOTO ČLÁNKU PIŠTE NA MŮJ E-MAIL: dinosaurus97@seznam.cz
NA MŮJ MAIL PIŠTE I PROSBY O PŮJČENÍ NĚJAKÉ FOTKY, ALBA ČI VIDEA!

TYTO PRAVIDLA PLATÍ PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY A MÁ SRKA, BEZ VYJÍMKY!


Vaše majitelka ranche Koník

NA RANCHY A V OKOLÍ

26. září 2010 v 23:05 | Koník

☼ Welcome ☼

Fotky z tohoto okruhu se týkají ranche :). Co jiného že? :D Uvidíte zde fotky z ranche nebo třeba přípravy na místní akce či námi pořádané akce jako třeba Plemenné zkoušky našich hřebců, různé hry a soutěže pro veřejnost, ale také se určitě dočkáte fotek našich hříbátek a různé napínavé chvilky :). Ale jediné, co tu nenajdete jsou fotky z tréninků a vyjížděk, tomu je věnovaná část rubriky videa ;).
 ☼ Přeji příjemnou zábavu! ☼

☼ ☼ ☼

SEZNAM ALB:

Cora

U Samíka v terárku
Tyto fotky jsou hodně staré! Patří mezi moje první album! Prostředí se mi moc líbí, asi to bude pro Vás oříšek rozeznat, kde jsem to vlastně fotila :D. Ale to sami zjistíte, když si prohlédnete celé album!:) Pod foťák se mi dostala naše zkušená Quarterka Aqua Beauty, westernový Arábek Metas, Cora s Gabilanem a náš bujný Persy :).* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Oskar s Pointem
Plemenné zkoušky
V červenci roku 2009 na Máchově jezeře proběhly plemenné zkoušky hřebců ranche Gold Horseshue a ranche Two Horses (Naty). Vše proběhlo bez problémů a dostalo se nám do rukou mnoho výborných hřebců. Skoro všichni složili tyto zkoušky a do teď působí jako plemeníci. Těm nejlepším s nejlepšími výsledky byl udělen titul TOP plemenný hřebec PZ RGH-RTH 2009. Celou akci pořádal náš ranch Gold Horseshue. Výsledky jednotlivých částí, ale i celkové hodnocení najdete >zde<(zatím nefunkční).* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
SaphirAukce na RZP
Dne 15. března 2010 se na našem ranchy uskutečnila první vlastní aukce pro veřejnost. Uspořádali jsme ji hlavně kvůli prodeji našich prvních letošních hříbat. Loni jsme připouštěli naše lepší klisny, jako třeba Mínu a Scarlett. Obě připustil Satan z RTH (Naty). Vznikla z toho krásná hříbátka! Kromě hříbat jsme také nabízeli k prodeji Shirku Lady Jazz a dva Arábky Metase a Gabilana. Nakonec oba Arábci zůstali u nás. Gabilana se ujmul Mirek a Metas zůstal v majetku ranche. Pro tuto akci byl vytvořen i speciální program, takže jsme mohli vidět přehlídku našich nejlepších plemeníků, ale také zručnost našich zaměstnanců při práci s koňmi :).* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Ar. pl. Picasso
NewHorsesWelcome Show
O velkých prázdninách 2010 se nám sešlo na ranchy znenadání spostu nových koní! U nás je to poněkud výjimečná situace, a tak se zaměstnanci rozhodli uspořádat takovou menší přivítací show pro koně, mimochodem, i pro naší novou pomocnici Lucku (děvečka s koštetem), která je Mončina pravá ruka! Už dnes je vidět, že za tak krátkou dobu si v naší mladé pomocnici mnoho koní našlo oporu a pocit bezpečí :). Show si všichni užili, bylo spoustu legrace, ikdyž představení nebylo pro veřejnost.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Prší a prší!

26. září 2010 v 21:02 | Koník |  NOVINKY
Zdravím!
Tak jsem tu po dloouuhé době objevila :/. Všem se omlouvám, ale je to prostě tak ;). Nemám moc času na ranch, kvůli škole atd. Ale teď jsou prázky, tak tady pravidelně zpravuji web, dávám nový kabátek rubrikám atd.. ale to ještě nemůžete vidět, zveřejním je, až to bude všechno vcajku ;).

Hřebčín Favory - Starokladrubáci s Naty

19. září 2010 v 20:41 | Koník |  Fotogalerie
Ahoj!
Další fotky z prázdnin!
Tentokrát je to z tábora v hřebčíně Favory. Jezdili jsme na Starokladrubských bělouších. Bohužel, moc se to nepovedlo a celkově tento pobyt hodnotím za 3.
Více se dozvíte v popisu na rajčeti ;D.

>> http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/Hrebcin_Favory-_tabor_s_Naty_2010/ <<


Hubertova jízda

17. září 2010 v 22:31 | Koník |  NOVINKY
NOVINKY A ŽIVOT NA RANCHY 


Cora ve skalách

14. září 2010 v 8:00 | Koník |  Fotogalerie
Ahoj :).
Tak jsem se na Vás přišla zase podívat ..  Našla jsem ve složce krásné fotky naší westernové Arabky Cory, je to na zvláštním pozadí našeho terárka pro hada ;D. Fotky jsou asi rok staré, tenkrát jsem se ještě moc nezaobírala zaostřením, ale valila jsem oči, jak některé fotky mají krásný úhel a detail, a to doplňuje jednoduchá Arabská ohlávka na ušlechtilé Arabské hlavě :).
Snad se V8m fotky líbí! Není jich moc, ale stojí za to!!

...u foteček máte sem tam nějaký komentář či upomínku ;)...

>> http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/Cora/ <<


Tady je jedna ukázka
↓ ↓ ↓

PHOTOS BY KONÍK→majetek ranche!!

13. září 2010 v 21:09 | Koník |  Fotogalerie

UPOZORNĚNÍ

!!PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ MÝCH FOTEK BEZ SVOLENÍ!! 
↨ ↨ ↨
INFO O TÉTO VĚCI >>>ZDE<<<

↨ ↨ ↨ 
Slovo majitelky:
Vezmu to z ostra. Nikdo nebude mé fotky považovat za své a nebude je kopírovat bez mého souhlasu či svolení, natož bez zdroje. Jestli toto pravidlo někdo nebude tolerovat-nahlásím ho. Varuju Vás, nezahrávejte si se mnou, na tuto věc jsem velmi, velmi náchylná, a je mi jedno, jak mi to budete následovně vysvětlovat nebo prosit o milost. Prostě hříšníci, ať se drží od mých fotek dál nebo toho budou litovat ;).
* * *
Vítám Vás ve fotogalerii našeho ranche!
Setkáte se zde se spostou foteček z prostředí našich koní a vše kolem nich. Galerka slouží ke zdokumentování každodenního života a vyjímečných událostí!.
Snažím se, aby to byly fotky reálné, velikostně vhodné a kvalitní, a určitě zajímavé a poutavé ;).
* * *

Fotografie:
>>fotografie pořizuji většinou svým foťákem Nikon COOLPIX, ty s nejkvalitnějším detailem mikroskopem Celestron a ty nejméně kvalitní foťákem u svého mobilu ;P<<
>>častěji tu uvidíte spíše modely značky Schleich, Papo a Bullyland, Breyer Horses méně často, prostě..SCH jsou u mě ♥nej♥ :). Ale i příznivci Breyer si tady přijdou na krásné fotečky našich BH ;)<<

NAŠE FOTOGALERIE VÍTÁ KAŽDÉHO MILOVNÍKA VŠECH MODELŮ KONÍ!! :)
× × ×
KROMĚ TĚCH, CO CHTĚJÍ KOPÍROVAT A JINAK ZNEUŽÍVAT MOJE FOTKY, TI TU NEMAJÍ CO DĚLAT! ;P

*Přeji krásné shlížení fotek a snad tu zanecháte komentář! Těším se i na kritiku! :)*


U NÁS NA RANCHY A V OKOLÍ


7 -

NA NÁVŠTĚVĚ, NA VÝLETECH

  
>>ALBA ZDE<<

7 -

FOCENÍ KONÍKŮ A JEZDCŮ


>>ALBA ZDE<

7 -

ZÁVODY, TURNAJE, SOUTĚŽE A RŮZNÉ AKCE

tURNAJE A SOUTĚŽE
>>ALBA ZDE<<

7 -

OSTATNÍ & MIX

Co se jinam nevešlo

  >>ALBA ZDE<<
7 -

JÁ & KONĚ

Všechno o mém životě kolem koní :P

>>ALBA ZDE<<
7 -

Mohlo by se líbit:

RANCHOVÉ PHOTO-MINISERIÁLY
Jak vypadá den na ranchy? Jak vypadá den na závodech? Co se děje při vyjímečných dnech na RZP?
To všechno se dozvíte v unikátním projektu RZP týmu! 
očekávejte:
*plno krásných fotek a videí
*zajímavé foto-příběhy
*zajímavosti a příběhy z ranche
*průzkumové ankety a otázky
*VŠE PODLE REÁLNÉHO KOŇSKÉHO PROSTŘEDÍ
>>Poznáte více naše koně, jezdce a ošetřovatele, zkrátka seznámíte se s ranchem Zlatá Podkova<<
TĚŠÍTE SE? :) MÁTE NA CO! ;)
Už brzy...
Coming soon...

RUBRIKA VIDEA
Navštivte naší galerii videí!
Nabízíme Vám i exklusivní ohodnocení některých videí pomocí ankety!
Najdete zde videa z různých okruhů kolem našich koní, nejčastěji se však setkáte s videi z tréninků.
Snad se Vám budou videa líbit!
Můžeme doporučit na základě výborných hodnocení návštěvníků!

PROSÍM! PROSÍM! :D

11. září 2010 v 22:34 | Koník
Ahojky! :)
Prosím hlásněte zde Sedarovi! Vlastně...hlásněte té nejhezčí fotce, která se Vám líbí! ;)


Pokud mne hlásnete, napište mi, kde byste chtěli Vy hlásnout! ;)

S těmito fotkami soutěžím:

Sedar děkuje za Váš hlas!! :)

Pompo, Pavla Černá a Blue Irish Diamond ... x)

11. září 2010 v 20:10 | Koník |  NOVINKY

NOVINKY A DNY NA RANCHYBlíží se hodnocení 3. kola VPV!

11. září 2010 v 12:38 | Koník
Velká Prázdninová Výstava stále pokračuje! A jde do tuhého! Ve třetím kole v kategorii SCH vypadne pouze jeden soutěžící a v BHkategorii 2. Dosáhnu tak toho, že v každé kategorii zůstanou už jen 3 soutěžící a ve čtvrtém kole se tak rozhodne o stupni vítězů!!

POSLEDNÍ KOLO BUDE NEJOČEKÁVANĚJŠÍ, A TAK VÁM PŘIPRAVÍM PŘEKVAPENÍ

Fotkové Miniseriály

8. září 2010 v 20:54 | Koník
Mám dobrej nápad!! :D
Včera večer jsem sem chtěla vložit pár fotek z tréninků a tak....ale.......ALE....co kdyby pro můj ranch Gold Horseshue byly typické miniseriály s fotkami?? Třeba-jak to u nás vypadá s tréninky různých disciplín nebo všechny výlety našeho ranche (Itálie, Liberec, Chrastava, Rakousko...) nebo ze soutěžního prostředí (Chrastavský MiniCup, všechny parkuriády, Huberty, významné závody a podobně..). Nebo třeba obyčejné minireportáže ze dnů na ranchy? Či zajímavosti od našich koní....je toho hodně, co se dá vymyslet ;D ;D
Tak co? Líbilo by se? Já osobně jsem na sebe pyšná :P.

Příště Vám přiblížím obsah jednotlivých miniseriálů ;).

Drezura!! :D

Drezura na loňských Plemenných Zkouškách pořádaných právě naším ranchem :).

Náplň Ranchových Foto-miniseriálů

8. září 2010 v 20:54 | Koník
O co jde?
Ano, ani jsem nečekala na Váš názor a hned Vám píšu, o čem vlastně tohle všechno bude ;). Víte, kdysi jsem chtěla vytvořit ranchový časopis, ale teď už ho má skoro každý 3. ranch :/... Chci být originální a tak jsem chvilku popřemýšlela a v té nejneočekávanější chvíly to přišlo :). Tyto Foto-miniseriály budou jedny z charakterních znaků RZP!

Co je to ranchové Foto-miniseriál?
Hlavní úlohou těchto seriálů bude seznámit Vás daleko více s našimi koňmi a personálem a zpestřit vše našemi nejlepšími fotkami. Jednotlivé díly Vás určitě vtáhnou do každodenního děje u nás na ranchy a seznámí Vás také s mnoha věcmi z reálného života koní. Můžete očekávat například několik ukázek z našich tréninků vrcholovích sportovních koní, tak můžete nahlédnout i do obyčejného tréninku mladých jezdců, poskytneme Vám obrázek ohledně naší prezentace na velkých i malých závodech, na parkurech, na všestranné způsobilosti, na westernu, na přehlídkách, ale také i na Hubertových jízdách, parkuriádách a různých akcích s koňmi. A samozřejmě Vám umožníme nahlédnout do našeho každodenního života na ranchy...

Jaká grafika a vůbec jaké zpracování se dá pčekávat?
To je asi nejčastější otázka, že? :) Určitě si dám záležet na grafické a textové části! V každém díle(záleží v jakém seriálu) například v díle s tréninky Vás seznámím v jednom díle s 5 koni a popíši Vám, jak zhruba trénují a jak vlastně vypadá jejich den na ranchy. Bude to stručný popis s mnoha fotkami a s odkazy na jejich profily. Doplním spoustu zajímavostmi ze světa real koní a vmíchám je do děje. Pokud bude příhodné video, určitě ho přidám nebo i natočí, mohu zvolit také kratší fotopříběh ;).

S čím to vše souvisí?
Samozřejmě, že se zmodernizováním webu ;). Se zmodernizováním rubrik, zdokonalením fotogalerie-hlavně také s přehlednější fotogalerií :D. Chci dosáhnout dokonalého ranche se saměřením na sbírání Schleich i Breyer modelů (někdy možná i Peter Stoune...→to byl vtip x) ), chtěla bych Vám poskytnout prostě ranchs modely pro každého, ikdyž, možná více se Schleich :D. Nejde mi o návštěvnost (ikdyž trochu:D), ale hlavně o to, abyste se tu cítili hezky, aby tu panovala pohodová a pravá koňařská atmosféra a byste se sem rádi vraceli :)

TO JE ASI VŠE, CO BYCH VÁM CHTĚLA O TĚCHTO MINISERIÁLECH ŘÍCI ;). DOTAZY A NÁPADY PROSÍM DO VZKAZŮ! NEBOJÍM SE I KRITIKY-TU S RADOSTÍ PŘIJÍMÁM JAKO DŮVODY PRO VYLEPŠNÍ! :)

Velká Prázdninová Výstava + Státi

8. září 2010 v 17:33 | Koník |  NOVINKY
Jupí!! :-P
Není to s tím PC tak hrozné, že? :D Teďka jsem skoro ke všem SR hodila jeden koment a teď jdu na článek ;).

VPV stále pokračuje, u BH kategorie to bylo nerozhodně a tak museli tři soutěžící odpovědět na bleskovou otázku. NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSPRÁVNĚJŠÍ ODPOVĚĎ MĚLA MAZEL!!
Takže zítra očekávejte už 4.kolo! Karčo, připrav se na hodnocko!! ;)

Tento miničláneček bych chtěla doplnit statistikami za posledních pár týdnů..
Teda, já nevím jak Vám mám poděkovat...posuďte sami, dala jsem sem státi z minulých týdnů a ze začátku roku! To je velký skok, že? :)

JÁ NEVÍM, JAK VÁM MÁM PODĚKOVAT...CO BYSTE SEM CHTĚLY NA MŮJ RANCH PŘIDÁVAT? cO SE vÁM LÍBÍ NEJVÍCE??